O nas

Villa Vienna w Bytomiu
źródło: Propertige St.

Restauracja Villa Vienna to miejsce nieopodal ścisłego centrum miasta Bytomia, łączące klasykę z nowoczesnością, mające wiele do zaoferowania. Jej wyjątkowe wnętrze -stylowej restauracji nawiązujące do doskonałego klimatu secesyjnych lokali gastronomicznych dawnej Pragi, Lwowa, czy Wiednia oraz profesjonalny serwis zapewniający gościom komfort i wygodę to gwarancja mile spędzonego czasu.

Przestronny i urządzony gustownie budynek, rozległy taras, sale szkoleniowo- bankietowe oraz sala dla VIP-ów a także ukryty w zieleni letni ogród pozwalają na realizację rozmaitych przedsięwzięć.

Jesteśmy stworzeni, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Działamy kreatywnie, nieszablonowo, a do organizacji każdego Państwa spotkania, czy uroczystości podchodzimy indywidualnie. Szkolenia, organizowane przez nas, są prowadzone profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Dzięki profesjonalnej obsłudze i kuchni na najwyższym poziomie, sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.

Restauracja może pomieścić do 35 osób, natomiast wszelkie bankiety i uroczyste spotkania rodzinne dla ponad 100 gości odbywają się w reprezentacyjnej Sali Lustrzanej. Najważniejszym atutem restauracji Villa Vienna jest kuchnia i jej zespół, który podejmuje się każdego wyzwania i realizuje z sukcesem najbardziej wyszukane zamówienia.