Catering

Catering okolicznościowy śląsk

Przygotowanie uroczystości dla rodziny i przyjaciół, czy też spotkania biznesowego, szczególnie w przypadku większej grupy gości, nie należy do najłatwiejszych zadań. Zadanie to wymaga zarówno dużo czasu, dużo  pracy, jak i odpowiedniej dozy wiedzy i doświadczenia. Może więc warto je powierzyć komuś, kto się nim profesjonalnie zajmie? Restauracja Villa VIENNA zgłasza swoją kandydaturę! 

Catering, który proponujemy na terenie śląska, to nie tylko przepyszne i właściwie podane dania, ale też wiele powiązanych z tym usług, dzięki którym wyręczymy Cię z wszystkich obowiązków, pozostawiając tylko te najprzyjemniejsze – świetna zabawa i rozmowa z zaproszonymi gośćmi. 

Najważniejszą dla Ciebie zaletą korzystania z naszych usług cateringowych jest fakt, że bierzemy na siebie całą odpowiedzialność i pracę. Pozostaje Tobie świętować z Twoimi gośćmi i doskonale się bawić!

Catering na przyjęcia, urodziny, chrzciny, komunię

Uroczystości, podczas których spędzamy czas w gronie najbliższych nam osób to źródło wspomnień na całe życie. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest, aby ich organizacja była dopięta na ostatni guzik, aby uniknąć jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji. W związku z tym polecamy nasz catering i skorzystania z naszych usług!

Podczas spotkania organizacyjnego, do którego zapraszamy do naszej restauracji omówimy sobie m.in.:

  • menu, które będzie 'uszyte na miarę’ i dopasowane do Twojego budżetu, upodobań i rodzaju organizowanej imprezy,
  • dostarczeniem wybranych przez Ciebie dań,
  • profesjonalną i uśmiechniętą obsługę kelnerską.

Pomożemy Tobie przygotować każdy rodzaj przyjęcia, zarówno to małe, jak i to w większym gronie gości. Przyrządzimy dla Was pyszne jedzenie niezależnie od tego czy będą to urodziny, wesele, czy chrzciny. Jeśli chcesz uczcić zbliżający się jubileusz, rocznicę, baby shower, ukończenie studiów, bierzmowanie, zadzwoń do nas, my się tym zajmiemy. 

Pyszny catering na imprezę w Twoim domu, firmie, wynajętej sali

Warunkiem udanego przyjęcia jest odpowiednia lokalizacja. Jesteśmy w stanie przygotować i dostarczyć jedzenie na imprezę w Bytomiu i do sąsiadujących miast  m.in. Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Siemianowice Śląskie,  niezależnie od tego czy będzie to w domu prywatnym, firmie, czy wynajętej sali.

Dodatkowo gwarantujemy obsługę profesjonalnych kelnerów, którzy zadbają o komfort Twoich gości. Zapewniamy również niezbędny podczas przyjęcia sprzęt gastronomiczny. Decydując się na naszą ofertę, możesz być pewien, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Oferujemy dania na zimno oraz ciepło, szwedzki bufet z wieloma przystawkami na zimno oraz na ciepło. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zadbamy dla Ciebie również o tort urodzinowy, który podamy w najważniejszym momencie uroczystości.

Wyślij zapytanie już dziś!

Planujesz zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego, konferencji, bankietu, spotkania? Z przyjemnością posłużymy radą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu!

Nicole Wisniewski – Manager
telefon: 728 391 984
@: restauracja@villavienna.pl

catering

catering

Sprawdź opinie o Restauracji Villa Vienna na Tripadvisor i zobacz dlaczego nasi Goście polecają naszą restaurację. Odwiedź nas już dziś Villa Vienna Restauracja Bytom ul. Wrocławska 62.

Zapraszamy Cię również do polubienia naszego fanpage’u na facebooku oraz do obserwowania Villa VIENNĘ na instagramie, gdzie codziennie wrzucamy nowości i zdjęcia z życia naszej restauracji!