Chrzciny

Chrzciny w restauracji Villa VIENNA

Przyjęcie z okazji Chrzcin czy Roczku nowego członka rodziny wymaga spokojnego i klimatycznego miejsca. Wszystkie te oczekiwania względem przyjęcia niewątpliwie spełnia Villa VIENNA w Bytomiu. W naszej restauracji jak i w salach bankietowych będą czuć się swobodnie i komfortowo nie tylko zaproszone przez Was osoby dorosłe, ale również i dzieci. Dla naszych najmłodszych Gości mamy bowiem opracowane specjalne dedykowane menu, dzięki czemu dzieci jedzą u nas z przyjemnością a ich rodzice mogą ze spokojem w pełni korzystać z uroków przyjęcia.

Zatem jeśli szukają Państwo w Bytomiu idealnego miejsca na organizację Chrzcin, polecamy naszą restaurację – dostosujemy się do każdej potrzeby naszych drogich Gości.

Sprawdź przykładowe Menu i dania, które możemy serwować podczas Twojego przyjęcia indywidualnie lub wieloporcjowo:

Nasza oferta przyjęcia z okazji Chrzcin obejmuje m.in.:

  • przepyszne menu w atrakcyjnej cenie
  • do wyboru jedna z 5-ciu sal bankietowych 
  • możliwość przygotowania kącika dla dzieci
  • możliwość organizacji animacji dla dzieci
  • profesjonalną obsługę,
  • bezpłatny duży parking dla Gości, który może pomieścić nawet 50 samochodów

Serdecznie zachęcamy do kontaktu celem poznania naszej szczegółowej oferty.

Umów się na spotkanie wraz z  oprowadzeniem po naszym obiekcie celem wyboru idealnej sali na wymarzone Chrzciny Twojego Dziecka.

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebooku oraz do obserwowania nas na instagramie, gdzie codziennie wrzucamy nowości i zdjęcia z życia naszej restauracji! 

Chrzciny