Komunia

Pierwsza Komunia Święta to bardzo szczególne, wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego Dziecka.

Wytworna atmosfera restauracji Villa VIENNA sprzyja organizacji tak ważnych, niecodziennych przyjęć. Komunia – każdą z nich traktujemy bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań by ten ważny dzień był wyjątkowy zarówno dla Dziecka jak i dla Rodziców. Zapewniamy wspaniałą obsługę serwując wyśmienite menu, które z pewnością sprosta oczekiwaniom Państwa oraz zaproszonych przez Państwa Gości.

Sprawdź przykładowe Menu i dania, które możemy serwować podczas Twojego przyjęcia komunijnego

Nasza oferta przyjęcia z okazji I Komunii Świętej obejmuje m.in.:

bogate i zróżnicowane pakiety menu w atrakcyjnej cenie – obejmujące m.in. zupę, danie główne serwowane wieloporcjowo na paterach, desery i słodkości, zimną płytę oraz gorącą kolację.
• do wyboru 5 przepięknych sal bankietowych
• atrakcje dla dzieci i najmłodszych
• profesjonalną obsługę,
• bezpłatny duży parking dla Gości.

Znakomite zaplecze gastronomiczne, profesjonalna obsługa i doświadczenie w organizacji przyjęć sprawiają, że jesteśmy jednym z najlepszych miejsc do tego typu wydarzeń.

Sprawdź dlaczego Villa VIENNA jest tak często wybierana na organizację komunii!

UWAGA! W związku z aktualnymi ograniczeniami, oferujemy również catering na przyjęcia komunijne, które możesz wyprawić w swoim domu. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!
Nicole Wisniewski – Manager
telefon: 728 391 984

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebooku oraz do obserwowania nas na instagramie, gdzie codziennie wrzucamy nowości i zdjęcia z życia naszej restauracji! 

komunia