Restauracja

Restauracja Villa Vienna w Bytomiu. Budynek restauracja Bytom ul. Wrocławska

Villa Vienna w Bytomiu
źródło: Propertige St.

Restauracja Villa Vienna to miejsce nieopodal ścisłego centrum miasta Bytomia, łączące klasykę z nowoczesnością, mające wiele do zaoferowania. Jej wyjątkowe wnętrze -stylowej restauracji nawiązujące do doskonałego klimatu secesyjnych lokali gastronomicznych dawnej Pragi, Lwowa, czy Wiednia oraz profesjonalny serwis zapewniający gościom komfort i wygodę to gwarancja mile spędzonego czasu.

Przestronny i urządzony gustownie budynek, rozległy taras, sale szkoleniowo- bankietowe oraz sala dla VIP-ów a także ukryty w zieleni letni ogród pozwalają na realizację rozmaitych przedsięwzięć.

Jesteśmy stworzeni, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Działamy kreatywnie, nieszablonowo, a do organizacji każdego Państwa spotkania, czy uroczystości podchodzimy indywidualnie. Szkolenia, organizowane przez nas, są prowadzone profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Dzięki profesjonalnej obsłudze i kuchni na najwyższym poziomie, sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości.

Villa Vienna to wyśmienite jedzenie i niebanalne wnętrza – Restauracja Bytom ul. Wrocławska 62

Restauracja może pomieścić do 35 osób, natomiast wszelkie bankiety i uroczyste spotkania rodzinne dla ponad 100 gości odbywają się w reprezentacyjnej Sali Lustrzanej. Najważniejszym atutem restauracji Villa Vienna jest kuchnia i jej zespół, który podejmuje się każdego wyzwania i realizuje z sukcesem najbardziej wyszukane zamówienia.

Sprawdź opinie o Restauracji Villa Vienna na Tripadvisor i zobacz dlaczego nasi Goście polecają naszą restaurację. Odwiedź nas już dziś Villa Vienna Restauracja Bytom ul. Wrocławska 62.

Zapraszamy Cię również do polubienia naszego fanpage’u na facebooku oraz do obserwowania Villa VIENNĘ na instagramie, gdzie codziennie wrzucamy nowości i zdjęcia z życia naszej restauracji!