Sale bankietowe

Sale bankietowe to bezsprzecznie miejsce gdzie zorganizujesz praktycznie każdą uroczystość, dlatego Villa VIENNA to zarówno otwarta 7 dni w tygodniu gustownie urządzona restauracja a la carte, jak również 5 uroczystych sal bankietowych.

Niezależnie czy organizujemy dla naszych Gości przyjęcie dla kilkunastu (sala VIP) czy kilkudziesięciu osób (sala Lustrzana / sala Marmurowa / sala Złota) – do każdego z nich podchodzimy niewątpliwie z największym zaangażowaniem. Każda z sal bankietowych jest niezwykle przestronna, z dedykowanymi miejscami na aranżację stołów bufetowych z zimną płytą, serwisami kawowo-herbacianymi czy bufetem z alkoholem do dyspozycji Gości, parkietu do tańczenia, kącika dla dzieci czy innych atrakcji dla zaproszonych Gości (np. foto-budka) 

Sale bankietowe idealna na twoją uroczystość

Ponieważ wszystkie oferowane przez nas sale bankietowe są klimatyzowane, oraz mają możliwość zaciemnienia okien,  możemy dopasować się do wszelkich oczekiwań. Ze względu na szkolenia sale bankietowe wyposażone są w ekran i rzutnik multimedialny, sprzęt nagłaśniający oraz łącze internetowe.  Podczas gdy Nasi Goście mają możliwość skorzystania z obszernego, urządzonego ze smakiem holu, rozległych tarasów i letniego ogrodu, my przygotowujemy godne uwagi dania i napoje. Ponieważ każda z naszych sal bankietowych posiada osobne wejście, Goście mogą dowolnie przemieszczać się po całym budynku nie przeszkadzając sobie wzajemnie w przypadku, gdy w budynku trwa więcej niż jedna impreza. Na każdym piętrze znajdują się toalety.

W związku z tym w naszych salach bankietowych organizujemy: chrzciny, roczki, przyjęcia okolicznościowe (urodziny, imieniny, rocznice ślubu), wesela, komunie. Oferujemy również wynajem sal na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, kursy szkoleniowe. 

Sala Lustrzana
posiada wyjście na taras
do 50 osób w układzie prostokątnych stołów,
do 80 osób w układzie z okrągłymi stołami.
Sala Złota
posiada wyjście na taras
do 50 osób w układzie prostokątnych stołów,
do 70 osób w układzie z okrągłymi stołami.

Przy podziale sali Złotej ruchomą ścianą:
do 24 osób w układzie prostokątnym
do 30 osób w układzie podkowa
Sala VIP
do 18 osób przy podłużnych stołach
Sala Marmurowa (hol)
do 36 osób przy okrągłych,
do 30 osób przy podłużnych stołach i w podkowie
Restauracja
do 35 osób

Przede wszystkim, jeżeli planujesz zorganizować przyjęcie w Bytomiu, już teraz zapraszamy Cię serdecznie w dogodnym terminie i czasie do restauracji Villa VIENNA na spotkanie, podczas którego z przyjemnością oprowadzimy Cię po naszym obiekcie oraz omówimy bliższe szczegóły i Twoje oczekiwania względem planowanego przyjęcia. 

Zapraszamy do kontaktu!
Nicole Wisniewski – Manager
telefon: 728 391 984
e-mail: restauracja@villavienna.pl

Sala Lustrzana

Sala Złota i Sala VIP

 

sale bankietowe